Coś nie tylko dla początkujących – samej zdarza mi się wściekać, gdy za bardzo „podkręcę” przysłoną/migawką a potem, po zrzuceniu zdjęć zamiast wyraźnych fotek mam rozmazane bohomazy 😉 Dlatego taką ściągawkę zawsze warto mieć gdzieś pod ręką!

Przy okazji bardzo prosto (bo pismem obrazkowym, a to podobno najprostsze) odpowiadamy na częste pytania pt. „A jak Pani robi, że koń jest ostry, a tło rozmyte?”

Uwaga: Ponieważ plik jest przygotowany do druku, może się dłużej otwierać przez swój rozmiar.
Podczas druku możliwe jest także zeskalowanie grafiki, jednak wtedy nie ma gwarancji, że teksty będą czytelne. Możliwe, że pojawi się także wersja kieszonkowa 😉

Equine Sport Photography

Jak pobrać grafikę?

– Otwieramy link w nowej karcie
– Klikamy prawym przyciskiem myszy na „zapisz obraz jako”
– Ważne: W ustawieniach drukarki upewniamy się czy mamy orientację poziomą, a nie pionową (standardową) + jakość wydruku: najwyższą

Voila!

Garść zasad:

– Grafiki tworzymy z własnej nieprzymuszonej woli w programach Adobe Illustrator / Abode Photoshop. Na prośbę nie zmieniamy już wstawionych zdjęć, koloru fontów czy fontów.
– Wszystkie zamieszczone tu materiały są darmowe – Niedozwolone jest ich późniejsze sprzedawanie w jakiejkolwiek formie.
– Miło nam jednak będzie, jeśli po pobraniu czegokolwiek zostawisz mi komentarz z informacją, co Ci się spodobało, lub co mogłybyśmy jeszcze zmienić 🙂 Pisz śmiało!