Majówka z wkkw!

Do otwarcia sezonu wkkw w Sopocie coraz bliżej 🙂

A my znów przypominamy Wam kadry z zeszłorocznych zawodów. 🙂

Jak widać, na szczęście majówkowa pogoda dopisała (jakieś fatum ostatnimi laty było, na majówkę zawsze padało, pizgało i było w huk zimo – kilka lat temu siedziałam na krosie w zimowej kurtce, kozakach i czapce…) co dało całkiem spoko kadry.

Majówka to czas takiej trochę beztroski i pierwszego większego odpoczynku, wiec mogłam sobie pozwolić na eksperymenty ad kadrowania, ustawienia czy późniejszej obróbki. Zwróćcie uwagę na zdjęcia bez słońca,  lub pod słońce – teoretycznie robione w trudnych warunkach, a po obróbce wyszły całkiem nieźle. Tu po raz kolejny testowałam różne kadrowania i ustawienia 🙂

Pokusiłam się nawet o porównanie, ot pierwszego z brzegu zdjęcia, które z poziomu wyświetlacza aparatu wydawało się nieostre i za ciemne:

Majówka z WKKW - 1.05.2016 | Equine Sport Photography

Dlatego też, tak często Was zachęcamy do kręcenia pokrętłami w Waszych aparatach – metoda prób i błędów to najlepsze sposoby na naukę i zdobywanie doświadczenia!

Będziemy na pewno na krosie, ujeżdżenia oraz niedzielnych skoków nie możemy zagwarantować na 100%, w zależności od pogody oraz domowo-zawodowych obowiązków. Nie mniej, już teraz zapraszamy do zapisów na pewno na krosowe zdjęcia!

No i oczywiście zapraszamy 21 kwietnia na sopocki hipodrom na międzynarodowe i krajowe zawody w wkkw 🙂

Equine Sport Photography