Jesteśmy otwarte na wszelkiego rodzaju współpracę – wizje, propozycje, nietypowe rozwiązania oraz miejscówki. Zastrzegamy sobie jednak prawo do odmowy wykonania zdjęć, jeśli stwierdzimy, że sytuacja w jakikolwiek sposób jest niebezpieczna dla konia, stwarza niebezpieczeństwo, czy po prostu koniowi w danym momencie dzieje się krzywda.

Co oferujemy?

Fotorelacje z zawodów

Fotorelacje z zawodów są tym, co najbardziej lubimy w fotografii. Współzawodnictwo, rywalizacja sportowa jak i więź jeźdźca z koniem to coś to staramy się pokazywać na zdjęciach poza typową „reporterką”.

Equine Sport Photography

Sesje portretowe

Zdjęcia zootechniczne, dobrze skomponowane portrety są bardzo ważnym czynnikiem w przypadku tworzenia stron, ulotek, katalogów ogierów, stron hodowli – pokazują poprawną budowę oraz użytkowość fotografowanych modeli, a także podnoszą walory estetyczne i poczucie dopracowania, schludności danej formy graficznej.

Equine Sport Photography

Sesje plenerowe

Sesje plenerowe zarówno ludzi i zwierząt, zdjęcia z codziennych treningów jak i kostiumowe w różnych odsłonach.

Equine Sport Photography

Nasze zdjęcia ilustrowały artykuły w czasopiśmie jeździeckim „Koń Polski” oraz „Gallop”, ukazywały się w galerii portalu „Świat Koni”, na stronie firmy „Stubben”, na stronie Międzynarodowej Federacji Jeździeckiej FEI, a także w formie billboardów na wystawie „Dzieci i Konie” na Torze wyścigów konnych na Służewcu w Warszawie.

Gdzie?

Mieszkamy w Trójmieście i w jego obrębie się poruszamy. Nie organizujemy wyjazdowych sesji, nie bywamy raczej na zawodach poza woj. pomorskim.
Fotografujemy, ponieważ lubimy – fotografia nie stanowi naszego głównego źródła dochodu, dlatego też bywa, że po prostu nie mamy czasu na sesję w danym terminie czy na pojawienie się na zawodach w dany weekend. Informacje, na temat zawodów, na którym się pojawiamy są publikowane na naszym fanpage’u na facebooku.

Za ile i dlaczego tak drogo?

Każdą sesję, bądź relację z zawodów wyceniamy indywidualnie – zależy to od wielu czynników, nie tylko od ilości odbitek, odległości czy poświęconego czasu. Na zawodach regionalnych nie robimy przeważnie zdjęć w najniższych klasach, bez uprzedniego konkretnego zlecenia zawodnika.

Nie rozliczamy się w barterze, reklamie czy „będziesz mieć do portfolio” – portfolio, jak widać mamy (!), sprzęt fotograficzny jest drogi, programy graficzne, licencje i kursy też nie rosną na drzewach, dlatego też uprzejmie prosimy o poszanowanie nas jako fotografów i oszczędzenie tego typu zapytań.